Statik Yapı İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti

Hakkımızda

19 yıllık tecrübe ve birikimimizi, ortaklarımızın geçmiş yıllardaki başarılı çalışmalarından faydalanarak, ülkemizin inşaat sektöründe konut yapılarındaki eksiklerini tamamlayabilmek, kalite ve kullanıcı memnuniyetini daha ileri seviyelere taşıyabilmek amacıyla kurulmuş genç bir inşaat firmasıyız. Statik Yapı olarak, önceki yıllarda tamamladığımız resmi ve özel sektördeki taahhütlerimizden ve muhtelif dernek ve şahısların bağış olarak yaptırdığı eğitim yapılarından edindiğimiz tecrübeleri, günümüz modern mimarisinin bizlere sunduğu imkanlarla birleştirerek, kalıcı ve kaliteli eserler vermek niyetindeyiz.

Statik Yapı, resmi idarelere ve özel sektöre olan taahhütlerinin yanı sıra,pek çok sayıda özel konut inşaatına imza atmıştır.

Tecrübeli ve dinamik bir inşaat firması olarak istekleriniz doğrultusunda şekillenecek projelerde, birlikte çalışmak arzusundayız.

Statik Yapı, bu projelerin yanı sıra yapımı devam eden, villa, konut ve iş merkezleri projeleri ile inşaat sektöründe daha fazla büyümeyi hedeflemektedir.

Statik Yapı, sektörün güçlü isimleri ile gerçekleştirmiş olduğu bir çok başarılı projeye imza atarak, bugün de projelerine devam etmektedir.

Statik Yapı, 1996 yılında İstanbul`da kurulmuş, referanslarımızda yer alanların dışında sayısız projeye imza atmış deneyimli ve güçlü inşaat şirketlerindendir.

Kurulduğu günden itibaren betonarme yapılar ağırlıklı olmak üzere çelik, prefabrik ve konvansiyonel yapıların tamamında altyapı çalışması ve üretim yapmış olan Statik Yapı, güçlü bir ekip ve ekipman altyapısına sahiptir. Şirket, betonarme imalat ekipmanlarını, ağırlıklı olarak çelik kalıp ve sistemleri üzerine kurmuştur. Kalite standartlarımız uluslararası seviyededir. Üstlendiği işlerin tamamında iş ve işçi güvenliği önde olmak koşuluyla %100 müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiştir.

Ekibimiz

Burak DAYIOĞLUGİL ( İnşaat Mühendisi-Yönetici )

İstanbul Teknik Üniversitesi
İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği  1996 yılı mezunu

1996-1997 Ekmekçioğlu Tur. İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.
Beylikdüzü Parlementerler Sitesi Kaba Yapı Şantiye Şefliği

1997-1998 Alacalı İnş. San. ve Tic. A.Ş.
Merkez Ofis Statik Hesaplar
ve Teklif Departmanı Mühendisi

1998-2008 Isısan Isıtma ve Klima San. A.Ş.
İnşaat Departmanı Yöneticisi

Muammer ABİŞ ( Kaba Yapı Grup Şefi )

Zeki GÜLER ( Muhasebe & Finans Yönetimi )

Ebubekir Rıdvan DAYIOĞLUGİL ( Maden Mühendisi-Şantiye Şefi )

Serhat Hüseyin TEKE ( İnşaat Mühendisi-Şantiye Şefi )

Osman AKDAĞ ( İnşaat Mühendisi-Şantiye Şefi )

Etiketler :

Statik Yapı İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti
Kaba Yapı İnşaatları, İnce İşler & Dekorasyon İşleri. İstanbul, İzmir, Ankara ve tüm Türkiye inşaat projeleriniz için mutlaka görüşelim! | www.statikyapi.com.tr
Adres : Koşuyolu Mah. Ali. Nazime Sok. No: 27/A 34718 Kadiköy – İstanbul
Telefon : + 90 216 339 98 94|+ 90 216 339 91 98